Dodaj do obserwowanych

Laser Place Laser Tag

Paintball laserowy

Ważne informacje

Opis

Laser Tag to rozrywka bardzo podobna do popularnego paintballa, ale pozbawiona jego wad. Bardzo często nazywany jest również paintballem laserowym - pomimo tego, że nie ma nic wspólnego zarówno z kulkami, jak i laserem.

Czym dokładnie jest Laser Tag?
Jest to rozrywka powstała na bazie wojskowego systemu szkoleniowego M.I.L.E.S. służącego do profesjonalnego treningu żołnierzy wdrożonego po raz pierwszy w armii USA.

System umożliwia prowadzenie realistycznych starć, gdzie gracze zdobywają punkty poprzez trafienie innego gracza przy użyciu promieni podczerwieni. W przeciwieństwie do paintball'a czy ASG, nie ma tutaj fizycznych trafień. W replikach broni umieszczony jest reflektor emitujący wiązkę podczerwieni. Trafienia rejestrowane są przez odpowiednie detektory noszone przez uczestników gry. Wbrew powszechnie błędnej opinii nie występuje tu wiązka laserowa, a wspomniana wcześniej wiązka podczerwieni.
Do gry używane są repliki karabinów, nadające realizm rozgrywki. Przed grą programowane są szerokie ustawienia warunkujące dalszy przebieg starć. Podczas gry wszystkie trafienia zliczane są przez elektronikę, dzięki czemu na koniec możliwe jest porównanie statystyk każdego z uczestników. Rozgrywki mogą być prowadzone zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz.

Zalety Laser Tag

• BEZPIECZEŃSTWO
Laser Tag ze względu na brak fizycznej amunicji jest całkowicie bezpieczny dla uczestników, jak i otoczenia. Gry mogą być realizowane praktycznie w każdym miejscu bez dodatkowych zabezpieczeń oraz w bliskim otoczeniu publiczności. Działanie broni opiera się na świetle podczerwonym, które jest całkowicie bezpieczne dla oczu.

• KOMFORT I WYGODA
Siniaki po grze, farba we włosach, krępująca i parująca maska oraz grube mundury w upalne dni tutaj nie obowiązują! Strój może być całkowicie dowolny, dzięki czemu gra w laser tag to czysta przyjemność.

• MILITARNY KLIMAT
Nasz sprzęt to repliki prawdziwej broni z celownikami optycznymi, a oprogramowanie zostało stworzone na wzór militarnego systemu szkoleniowego M.I.L.E.S. (Multiple Integrated Laser Engagement System) stosowanego do treningu formacji wojskowych na całym świecie.

• REJESTRACJA TRAFIEŃ
Rejestracja wszystkich trafień zapobiega nadużyciom ze strony niektórych graczy oraz pozwala każdej osobie uczestniczyć w zabawie przez cały jej czas - bez eliminacji po pierwszym trafieniu. Nie trzeba również już stosować umownych zasad oraz zastanawiać się, czy przeciwnik został trafiony.

• STATYSTYKI GRACZY
Laser Tag to dosłownie przeniesienie gier komputerowych do rzeczywistości. Statystyki po rozgrywkach pozwalają przeanalizować wyniki każdego uczestnika oraz rywalizujących drużyn, natomiast różnorodne ustawienia broni umożliwiają realizację najbardziej wymagających założeń gry.

• ROZRYWKA DLA KAŻDEGO
W zabawie nie ma fizycznych trafień, dzięki czemu z powodzeniem mogą grać również dzieci. Brak bolesnych siników sprawia również, że rozrywka jest bardziej przyjazna dla kobiet.

• TANIO I BEZ OGRANICZEŃ
Wypożyczając sprzęt na określony czas nie musisz martwić się, że skończą Ci się naboje i będziesz musiał/a ponieść dodatkowe koszty. Dzięki temu koszt gier Laser Tag jest znacznie niższy od klasycznego paintball'a czy ASG.

Nasza zbrojownia składa się z 12 replik karabinu szturmowego G36. Jest to obecnie podstawowa broń żołnierzy armii niemieckiej i hiszpańskiej, zaś w Polsce użytkownikami tej broni są m.in. GROM i Formoza.

Każdy karabin posiada wbudowany wyświetlacz wskazujący aktualny status broni oraz gracza (m.in. pozostałe punkty życia, ilość amunicji), oraz głośnik, który emituje dźwięk strzału, dźwięk otrzymanego trafienia, a także informuje o śmierci gracza. Karabin jest wyposażony dodatkowo w pas nośny oraz kolimator ułatwiający celowanie.

Do karabinu dołączony jest również zestaw zakładanych na głowę czujników, które posiadają diody sygnalizujące trafienie lub eliminację gracza.

Całą rozgrywkę możemy urozmaicić używając tzw. GAME BOX’y, czyli elektroniczne urządzenia wpływające na parametry gracza podczas rozgrywki:

APTECZKA – dodaje punkty życia rannemu graczowi,
AMUNICJA – uzupełnia amunicję,
ODNOWIENIE – dodaje nowe życie,
ELEKTRONICZNA FLAGA - umożliwia zdobycie flagi przeciwnika.

PRZYKŁADOWE SCENARIUSZE GIER
Klasyczny deathmatch - wszyscy na wszystkich,
Team deathmatch - drużynówka,
Capture the flag - przejmij flagę wroga,
The Walking Dead -Zombie.

Arena czynna wyłącznie po uprzedniej rezerwacji!

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Toruń, Broniewskiego 90
Pokaż mapę
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
Telefon:
50886…
  • od 12:00 do 21:00
  • od 12:00 do 21:00
  • od 15:00 do 21:00
  • od 15:00 do 21:00
  • od 15:00 do 21:00
  • od 15:00 do 21:00
  • od 15:00 do 21:00
Data ostatniej aktualizacji: 12.08.2019, 18:15

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Laser Place Laser Tag
Paintball laserowy
Cena już od:
20 zł do 30 zł
W tym tygodniu atrakcję obejrzało
już 5 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook